POZYCJONOWANIE STRON

Pomagamy zdobyć szczyt

Zleć pozycjonowanie strony internetowej profesjonalistom. Z nami zdobędziesz szczyt.

Jeśli szukasz sposobu na powiększenie grupy potencjalnych Klientów, bądź zwiększenia sprzedaży, skorzystaj z usług naszych specjalistów zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych.
Pozycjonowanie ma kluczowe znaczenie w kwestii liczby wejść na Twoją stronę internetową. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania (google), bezpośrednio przekładają się na wielkość sprzedaży. Warto mieć na uwadze fakt, iż tylko pierwsza strona wyników przynosi zyski dla właścicieli poszczególnych stron internetowych.

Jak wynika z badań bardzo mały procent internautów przechodzi do drugiej strony z wynikami wyszukiwania. Pomożemy Twojej firmie odnieść sukces sprzedażowy, będziesz zawsze o krok przed konkurencją. Oferujemy pozycjonowanie w wynikach organicznych oraz prowadzenie kampanii Google AdWords. Zaufaj profesjonalistom, gwarantujemy sukces – pozycjonowanie Wrocław.

Wypozycjonujemy Twój biznes

Przedstawiamy szczegółową ofertę w zakresie pozycjonowania stron internetowych

Wyniki organiczne

Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w wynikach organicznych (naturalnych) Google, czego następstwem jest zwiększenie ruchu potencjalnych Klientów na Twojej stronie www oraz osiągnięcie lepszych wyników sprzedażowych.

Prowadzenie kampanii AdWords

Przeprowadzimy dla Ciebie kampanię Google AdWords. Jeśli chcesz być widoczny w wyszukiwarce google natychmiast po uruchomieniu strony internetowej, ta usługa jest dla Ciebie. Wyprzedź konkurencję na starcie – pozycjonowanie Wrocław.

Kampanie marketingowe SEM

Kompleksowa usługa pozycjonowania Twojej strony internetowej. Zapewniamy wysokie pozycje w wynikach organicznych oraz przeprowadzimy kampanię Google AdWords. Na każdym polu będziemy pracowali na Twój sukces – pozycjonowanie stron Wrocław.

Frazy przynoszące zysk

Przygotujemy zestawienie fraz kluczowych, które przyniosą największy zysk dla Twojego biznesu. Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami, za pośrednictwem których, zmierzymy stopień zainteresowania na poszczególne zapytania w wyszukiwarce – SEO Wrocław.

Bezpieczne techniki pozycjonowania

Do pracy wykorzystujemy tylko bezpieczne techniki pozycjonowania, a co za tym idzie nie musisz więcej obawiać się kar Google w postaci filtrów. Przy pozycjonowaniu stron internetowych, bardzo ważny jest profesjonalizm i doświadczenie.

Raporty

Codziennie monitorujemy pozycje na poszczególne frazy w wynikach wyszukiwania, celem zoptymalizowania działań i zwiększenia efektywności. Nasi Klienci również mają wgląd do raportów, aby śledzić skuteczność przeprowadzonych czynności – pozycjonowanie stron internetowych Wrocław.

120% Więcej potencjalnych Klientów na Twojej stronie internetowej
149% Wzrostu widoczności w wynikach wyszukiwania
100% Wzrostu dynamiki sprzedaży
7Dni dyspozycyjności, Pracujemy od Poniedziałku do Niedzieli

Plan działania

Poniżej przedstawiamy najważniejsze etapy pozycjonowania strony internetowej. Zaufaj profesjonalistom.

1

Dobór fraz / słów kluczowych

Bardzo ważną kwestią jest odpowiedni dobór słów kluczowych na które będzie pozycjonowana Twoja strona internetowa. Za pośrednictwem specjalistycznych narzędzi przeanalizujemy poszczególne frazy. Analizie zostanie poddana również Twoja konkurencja, celem doboru najlepszego zestawu słów kluczowych – pozycjonowanie stron Wrocław.

2

Audyt SEO

Przed rozpoczęciem działań mających na celu wypozycjonowanie Twojego serwisu w wyszukiwarkach internetowych przeprowadzamy wnikliwy audyt SEO. Analizujemy strukturę Twojej strony internetowej, treść, zgodność z aktualnymi wymogami oraz wiele innych czynników, które mają bezpośredni wpływ na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania – pozycjonowanie stron www Wrocław.

3

Optymalizacja strony internetowej

Jednym z ważniejszych etapów jest prawidłowa optymalizacja kodu strony internetowej, która ma na celu skojarzenie zawartości serwisu z wyselekcjonowanymi słowami kluczowymi. Dzięki powyższym zabiegom poprawi się pozycja Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach.

Seo

4

Link - building

Bardzo ważną rolę w pozycjonowaniu odgrywa budowa profilu linkowego . Działania w zakresie link-buildingu prowadzimy na zapleczu pozycjonerskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie kontrolować wszystkie linki. Na bieżąco śledzimy zmieniające się algorytmy Google, co pozwala nam dostosować zaplecze do aktualnych wymagań.

5

Monitorowanie pozycji i raportowanie

Codzienna weryfikacja aktualnej pozycji Twojego serwisu w wyszukiwarkach pozwala precyzyjniej zaplanować kolejne działania pozycjonerskie. Będziesz otrzymywać raport dzienny, uwzględniający aktualne pozycje Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania na poszczególne słowa kluczowe, aby na bieżąco kontrolować efekty naszej pracy – pozycjonowanie Wrocław.

6

Analiza zmian w algorytmach i działań konkurencji

Na bieżąco śledzimy wprowadzane zmiany w algorytmach, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio szybko reagować i modyfikować działania pozycjonerskie. Monitorujemy również strategię konkurencji, co pozwala nam być zawsze o krok do przodu – pozycjonowanie stron internetowych Wrocław.

Formularz wyceny pozycjonowania

Darmowa wycena bez zobowiązań! SEO Wrocław!

Trwa wczytywanie
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.