STRONY NA WORDPRESS

Strona internetowa oparta o system CMS WordPress

Profesjonalny system do zarządzania treścią

Na chwilę obecną mamy do dyspozycji setki systemów do zarządzania treścią. Jednakże na podstawie zestawień, statystyk jednoznacznie można stwierdzić, iż WordPress cieszy się największą popularnością.

Zdobył bardzo duże uznanie na całym globie, przez co jest rozwijany przez setki programistów w różnych zakątkach świata. Statystycznie co trzecia strona internetowa, zbudowana jest w oparciu o WordPressa. Istotną jego przewagą nad innymi systemami jest łatwość oraz intuicyjność obsługi.

Skrypt obsługuje dziesiątki tysięcy wtyczek, udostępnionych na stronie domowej, dzięki czemu możemy zaimplementować do naszego serwisu dowolne funkcjonalności – strony WordPress Wrocław.

Nasza oferta

Przedstawiamy szczegółową ofertę w zakresie projektowania stron internetowych opartych o system CMS WordPress

Support WordPress

Oferujemy support w zakresie prawidłowego funkcjonowania serwisu opartego o system WordPress – strony WordPress Wrocław.

Unikalny szablon graficzny

Każdy projekt realizujemy od podstaw, otrzymujesz unikalny projekt graficzny, dzięki czemu wyróżnisz się na tle konkurencji.

Programowanie

Dostosowanie funkcjonalności serwisu do Twoich potrzeb. Zmodyfikujemy istniejące wtyczki, bądź stworzymy nową od podstaw.

Szkolenia i porady

Oferujemy szkolenia w zakresie obsługi serwisu zbudowanego w oparciu o system WordPress.

User experience

Zwracamy uwagę na funkcjonalność oraz użyteczność przy produkcji każdego projektu, dzięki czemu finalny produkt jest intuicyjny oraz łatwy w obsłudze.

Responsive Web Design

Wszystkie nasze projekty są responsywne, kompatybilne z urządzeniami mobilnymi. W dzisiejszych czasach jest to wymóg, który spełniamy.

Pakiety WordPress

Oferujemy dodatkowe pakiety zwiększające bezpieczeństwo oraz funkcjonalność Twojej strony – strony na WordPress.

Panel administracyjny

Każda strona oparta na WordPressie wyposażona jest w intuicyjny panel administracyjny za pośrednictwem którego możesz w dowolny sposób edytować treść.

Pakiet bezpieczny WordPress

Włącz bezpieczeństwo na swojej stronie internetowej. Zredukujemy poziom zagrożenia do minimum.

strony w wordpress

Zamów profesjonalną stronę internetową opartą o system CMS WordPress! Stworzymy dla Ciebie unikalny szablon, oraz zaimplementujemy dowolne funkcjonalności!

Perła Studio
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.